قالب های رایگان سربرگ

قالب های رایگان سربرگ در سایز و ابعاد استاندارد برای چاپ سربرگ خود را از طریق shtemplate.ir دانلود کنید.

سربرگ یک ابزار نامه نگاری و از همه مهمتر ابزار بازاریابی و نمایش قدرت اعتبار شرکت است ، اگر قصد طراحی و اجرا فایل شرکتی و اداری بصورت اصولی برای چاپ سربرگ دارید، می توانید از قالب های ما استفاده کنید. قالب های سربرگ shtemplate.ir به شما کمک می کند تا برش ها و حاشیه های مناسب را برای جلوگیری از باطله شدن ، به ویژه برای سربرگ که معمولا در تیراژ بالا تولید می شود، تنظیم نمایید، نکته مهم تر از آن تنظیم کد رنگی مناسب جهت تولید یک سربرگ با کیفیت است ، که توسط کارشناسان ما بررسی می شود.
قالب های طبقه بندی شده هر نوع محصول، فایل، الگوهای چاپ ما درسایز A4 ،A5 ،A6 یادداشت 10 در 10 مربع را می تواند در وب سایت ما به صورت رایگان و لایه باز دانلود کنید. قالب ها در تمام اندازه های استاندارد و در فرمت های استاندارد نرم افزار ها در دسترس هستند : Adobe Illustrator ، Adobe Acrobat ، Adobe Photoshop و JPEG. برای اطلاعات بیشتر جهت سفارش و تایید فنی فایل خود ، از طریق تلگرام یا واتساپ بصورت آنلاین گفتگو کنید.
( 02177619088 داخلی 104 یا 09125132895 تلگرام بخش فروش )سایز سربرگ | اندازه استاندارد سربرگ | قالب اماده سربرگ | ابعاد سربرگ اداری